O firmie

Historia

Historia Grupy GALSTER sp. z o.o. sięga 1974 roku, kiedy to Albin i Grażyna Pączka założyli Gospodarstwo Sadownicze GALSTER w Wierzchucicach (dawne województwo Bydgoskie, obecnie woj. Kujawsko-Pomorskie).

Lata doświadczeń sadowniczych oraz sukcesywne wdrażanie innowacji sprowadzanych zarówno z kraju jak i zza granicy pozwoliły stworzyć prężnie funkcjonujące gospodarstwo. W 2008 powstała Grupa Producentów Owoców GALSTER sp. z o.o. skupiająca okolicznych producentów jabłek, gruszek, śliwek, czereśni oraz wiśni.

Grupa stale inwestuje w nowoczesne technologie chłodnicze, sortowania i transport. Operuje na rynkach zarówno krajowych jak i zagranicznych.

Technologia produkcji

GALSTER jest grupą nowoczesnych gospodarstw sadowniczych wyposażonych w specjalistyczne maszyny, urządzenia i chłodnie ULO (Ultra Low Oxygen), niezbędne do produkcji, przechowywania oraz sprzedaży owoców o najwyższej jakości.

Produkcja sadownicza wyposażona jest w system kropelkowego nawadniania co pozwala uzyskać piękne i dorodne owoce. Przechowywanie owoców w chłodniach o niskim poziomie zawartości tlenu gwarantuje świeżość i jędrność owoców przez cały rok. Maszyna sortownicza z wodnym rozładunkiem pozwala wyselekcjonować owoce na najwyższym poziomie by zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Transport owoców samochodami wyposażonymi w chłodnie gwarantuje utrzymanie stałej ich temperatury w całym procesie dystrybucji aż do ostatecznego odbiorcy.

o nas zakładka

Odbiorcy

Grupa GALSTER sp. z o.o. zaopatruje w owoce sieci hipermarketów, supermarketów jak i zakłady przetwórcze czy cukiernicze na terenie Polski.

Firma posiada również wpis w rejestrze eksporterów, prowadzony przez Państwowego Inspektora Ochrony Roślin i Nasiennictwa, co pozwala na eksport jabłek do takich krajów jak  Kolumbia, Wietnam, Tajwan, Tajlandia, Izrael. Owoce w ilościach hurtowych, kalibrowane, pakowane oraz etykietowane są według wymagań zamawiającego z danego kraju.

Współpraca

Grupa GALSTER jest otwarta na współpracę handlową z potencjalnymi sadownikami produkującymi wysokiej jakości owoce oraz dostawcami i odbiorcami, ale doceni również wiedzę i umiejętności pracownika biurowego czy przedstawiciela handlowego.

GALSTER zaprasza osoby zainteresowane współpracą o kontakt.