HISTORIA


Historia Grupy Producentów Owoców GALSTER sięga 1974 roku, kiedy to Albin i Grażyna Pączka założyli Gospodarstwo Sadownicze GALSTER w Wierzchucicach (dawne województwo Bydgoskie obecnie woj. Kujawsko-Pomorskie).


Lata doświadczeń sadowniczych oraz sukcesywne wdrażanie innowacji sprowadzanych zarówno z kraju jak i zza granicy pozwoliły stworzyć prężnie funkcjonujące gospodarstwo. W 2008 powstała Grupa Producentów Owoców GALSTER sp. z o.o. skupiająca okolicznych producentów jabłek, gruszek, śliwek, czereśni oraz wiśni.


Grupa stale inwestuje w nowoczesne technologie chłodnicze, sortowania i transport. Operuje na rynkach hipermarketów, delikatesach i hurtowych zarówno krajowych jak i zagranicznych.


Gospodarstwo Sadownicze GALSTER zostało w 2001 finalistą VIII edycji konkursu ROLNIK FARMER ROKU co jest wyjątkowym wyróżnieniem dla polskich producentów rolnych.

W 2012 roku GPO Galster została laureatem rankingu "Firmy Rodzinne 2012" organizowanego przez tygodnik "Newsweek Polska". W kategorii Mikro na terenie województwa kujawsko-pomorskiego zajęliśmy 4 miejsce, a w rankingu generalnym 92 miejsce na 2000 sklasyfikowanych firm z całej Polski.


Copyright 1974-2016 Grupa Producentów Owoców GALSTER

Strona główna | O grupie | Oferta | Galeria | Kontakt