"Kings & Apples" - jabłka pożądane  |  2011-05-18

Zakończona sukcesem akcja pilotażowego projektu Polskie Jabłka Wysokiej Jakości będzie kontynuowana. Po wypracowaniu norm i procedur, zostanie rozszerzona i obejmie całą Polskę. Dystrybucja jabłek opatrzonych logiem "Kings & Apples" objęła do tej pory 100 punktów sprzedaży: m.in. sklepy "Piotr i Paweł" (Toruń, Bydgoszcz), "Aldik" (Lublin, Rzeszów, Stalowa Wola), "M&L Delikatesy" (Warszawa, Wesoła, Sulejówek), "MarcPol" (Warszawa, Błonie, Ciechanów, Gostynin, Józefów, Laski, Łomianki, Nasielsk, Płońsk, Pułtusk, Radom, Stare Babice, Wesoła, Wołomin).

Udział w nim zaproponowany został najlepszym grupom producenckim w Polsce. Do punktów sprzedaży, w których do tej pory prowadzono promocję, jabłka wysokiej jakości dostarczyły grupy: GALSTER z województwa kujawsko-pomorskiego, Nasz Sad i Rajpol z Mazowsza oraz Stryjno-Sad z Lubelszczyzny.

Producent, który otrzyma prawo do używania znaku PJPW może: umieszczać znak "K&A" na jabłkach, promować owoce w punktach sprzedaży, wydawnictwach i drukach reklamowych oraz prezentować je podczas krajowych i zagranicznych imprez targowych i wystawienniczych. Znak "K&A" można również umieszczać na opakowaniach i na budynku, w którym znajduje się wyróżniony produkt.


AUTOR: Henryk Czerwiński


link do artykułu: http://owocewarzywakwiaty.pl/owoce/aktualnosci/a/pokaz/c/artykul/art/kings-apples-jablka-pozadane.html

Powrót  |  Archiwum aktualności

Copyright 1974-2016 Grupa Producentów Owoców GALSTER

Strona główna | O grupie | Oferta | Galeria | Kontakt